FiLaC® (Fistula-tract Laser Clouser) – лазерне лікування анальних фістул

Filac3Видалення анальних фістул з використанням нового радіального лазерного волокна  додатково до звичайної хірургії є вельми перспективним і ефективним методом лікування зі збереженням сфінктера прямої кишки. Мета полягає в тому, щоб бережно видалити свищ анального каналу без пошкодження сфінктера. Таким чином, всі частини м’яза зберігаються по максимуму, що дає можливість уникнути інконтиненції.

Filac4

Для усунення фістул кишкового тракту потрібно якомога обережніше провести гнучке лазерне волокно з радіальним випромінюванням  з зовнішньої сторони всередину за допомогою контрольного волокна. Енергія радіально подається в фістули. Епітелізуюча тканина руйнується під контролем лазера і фістула кишкового тракту сильно стягується. Це також підтримує і прискорює процес загоєння.

Волокно FiLaC® випромінює лазерну енергію в напрямку фістули кишкового тракту. Випромінювання енергії в радіусі 360° забезпечує однорідне фототермічне руйнування і безпечне закриття фістул кишкового тракту. Будь-які пластичні операції можуть бути виконані до або після лазерної процедури. Ефективна концепція випромінювання волокна FiLaC® забезпечує оптимальне використання лазерної енергії. Контроль наконечника волокна можливий завдяки його відмінній видимості на УЗД (якщо застосовується).

Переваги FiLaC® волокна:

 Filac5– Хороший контроль

– Відсутні висікання та розрізи

– Не залежить від довжини фістули кишечного тракту

– Гнучкість волокна також дозволяє використовувати його в звивистих ділянках кишкового тракту

– Процедура може бути виконана всього за декілька хвилин

 – Може поєднуватися з іншими  формами терапії для закриття фістул

– Можливі проктологічні процедури за допомогою лазера та волокон biolitec® при пілонідальному синусі, акрохордоні, поліпах, кондиломах, тріщинах

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK