ELVeS RadialTM – що це таке?

podrobno-o-elves-radial

Лазерна терапія ELVeS RadialTM виконується в амбулаторних умовах під ультразвуковим контролем і тумесцентною місцевою анестезією (TLA).

Тим не менш, деякі лікарі вважають за краще використовувати замість TLA блокади стегнового нерва або засоби з легким седативним ефектом. Після перкутанного введення в підшкірну вену аплікатор системи ELVeS RadialTM проводиться уздовж вени до сафено-феморального соустя. Лазерна процедура здійснюється безперервно по всій довжині ураженої вени аплікатором ELVeS RadialTM. Повний курс лікування займає близько 30 хвилин; пацієнт відразу може повернутися до нормальної діяльності. Двостороннє лікування методом ELVeS RadialTM або комбіновані операції GSV (Великої підшкірної вени) та SSV (Малої підшкірної вени) можуть бути виконані протягом одного сеансу.

ELVeS RadialTM – швидке, безпечне і ефективне лікування

Лазерна система ELVeS RadialTM пропонує оптимальне рішення для ефективної та делікатної внутрішньовенної лазерної терапії і встановлює нові стандарти для пацієнтів і лікарів. Лазерна система ELVeS Radial ™ має запатентовану конструкцію для безпечного і простого підходу. Внутрішньовенна лазерна терапія ніколи не була більш зручною. Доставка однорідної лазерної енергії на основі унікального запатентованого дизайну дистального кінця волокна ELVeS зводить до мінімуму ризик виникнення венозних перфорацій і забезпечує високу ехогенну видимість. Енергія лазера в 1470 нм переважно поглинається водою, що міститься в стінці вени і в крові. В результаті незворотний фото-термічний процес активується лазерною енергією в повну оклюзію обробленої вени.

Виділимо основні характеристики ELVeS RadialTM

podrobno-o-elves-radial

  • Швидкість
  • Безпека
  • Однорідність
  • Ефективність

Довжина хвилі: 1470 нм

Вихідна напруга (макс): 15 Вт

Режим роботи: імпульсний, CW

Тривалість імпульсу: 0.01-99.9 сек

Промінь: 635 нм, 4 мВт, інтенсивність регулюється

Розміри: 260 x 220 x 380 мм (Висота x Ширина x Довжина)

Вага: 7,5 кг

Напруга: 100-240 В; 50-60 Гц

  • Сенсорний, кольоровий дисплей
  • Компактний і портативний для використання в клініці і приватних кабінетах
  • Немає жодних особливих електричних вимог до підключення
  • Неперевершена німецька якість
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK