10716504-illustration-elves-painless-laser-treatmentУ хірургії за допомогою лазера Biolitec, як методу лікування варикозного розширення вен, є багато переваг. Під час операції робляться маленькі, майже невидимі розрізи. Лазер впливає лише на стінку ураженої вени. Під контролем утразвукового дуплексного сканера тонкий світловод вводиться в уражену вену і «заварює» її.

Під час класичної операції доктор за допомогою спеціального зонду виймає вену повністю – як здорові, так і уражені її ділянки. При цьому травмуються навколишні тканини і нерви, багато часу йде на відновлення. При лазерній хірургії Biolitec не робиться навіть розрізів. Світловод вводиться через прокол. Лазер впливає тільки на уражену ділянку. Інша частина вени зберігається і продовжує функціонувати. У перспективі ця вена може бути використана для пересадки, якщо пацієнту знадобиться, наприклад, шунтування.

Після класичної операції пацієнти часто переживають рецидив варикозу.

Унаслідок малого травматизму лазерних операцій ймовірність рецидивів зведена до мінімуму. Якщо втручання проведено якісно, нові хворі вени в прооперованому сегменті, швидше за все, не з’являться. З усіх сучасних методів лікування варикозу лазерна хірургія Biolitec – найбезпечніший і надійний.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK