LHP®  (LaserHemorrhoidoPlasty) –лікування геморою

Цей koloproktolojiпідхід використовується для лікування пізніх стадій геморою під відповідною анестезією. Енергія лазера централізовано направляється в гемороїдальний вузол. Завдяки цій технології геморой можна лікувати відповідно до його розміру, не завдаючи ніякої шкоди слизовій оболонці або епітеліальній вистилці анального каналу.

LHP (Laser Hemorrhoidoplasty) Переваги:

 • Без розрізів, висікань та вікритих ран
 • Безболісність( мінімально болюча процедура )
 • Відсутні ушкодження слизової оболонки або епітеліальної вистилки анального каналу
 • Лікар може бачити, де знаходиться кінчик волокна
 • Амбулаторне або коротке перебування пацієнта в стаціонарі (на ніч)
 • Адаптоване скорочення кожної гемороїдальної шишки
 • Короткий час виконання процедури
 • Відсутній стеноз, відсутнє нетримання
 • Без розміщення інородних тіл (без пережимання судин)
 • Без застосування лікарських засобів
 • Менше ускладнень

LHP1При цій терапії більш комфортний післяопераційний період у пацієнта, особливо, що стосується післяопераційного болю і відновлення в порівнянні з традиційним хірургічним втручанням для 2-го і 3-го ступеня геморою. Під належним місцевим або загальним наркозом, контрольована подача облітеруючої лазерної енергії впливає на вузли з внутрішньої сторони і зберігає структуру слизової оболонки і сфінктера в надзвичайно високому ступені.

Однорідне лазерне випромінювання від LHP® волокна, що необхідне для цієї процедури призводить до:

– Редукції тканlhp-2ин в гемороїдальному вузлі

– Закриття артерій, що живлять гемороїдальний вузол і входять до складу кавернозних кілець прямої кишки

– Максимального захисту м’язів анального каналу і слизової оболонки від пошкоджень

– Відновлення природної анатомічної структури

Використання LHP набору дозволяє проводити ендолюмінальную лазерну коагуляцію як сегментних, так і кругових гемороїдальних вузлів. Контрольоване випромінювання лазерної енергії, яка застосовується в підслизовий шар, призводить до того, що гемороїдальна маса скорочується. Крім того, фіброзна реконструкція створює нову сполучну тканину, яка гарантує, що слизова оболонка прилипає до основної тканини. Це також запобігає виникненню або рецидиву пролапсу. Немає необхідності використовувати додаткові матеріали (затискачі), і на відміну від інших процедур, LHP® не пов’язана з будь-яким ризиком стенозу. Загоєння проходить відмінно, тому що, на відміну від звичайних операцій, немає розрізів і швів. Доступ в гемороїдальну область досягається шляхом введення волокна через невеликий перианальний отвір. При такому підході ніяких ран не утворюється в області епітеліального вистилання анального каналу або слизової оболонки. В результаті, пацієнт відчуває менше післяопераційного болю і може повернутися до нормальної діяльності протягом коротшого проміжку часу.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK