Переваги операції за допомогою діодного лазера компанії Biolitec перед звичайною:

preimyshestva-biolitek-2

Лазерна операція займає приблизно 30-40 хвилин. Пацієнт проводить в клініці тільки 1-2 години, після чого може продовжити свої повсякденні заняття.

У порівнянні з класичною операцією по видаленню вени, під час лазерної операції менша ймовірність пошкодити нерви і лімфатичні судини і не залишається навіть шрамів.

Суть лазерної операції в тому, що в вену вводиться лазерний світловод, по ньому проводиться енергія і термічно закриває вену. Тобто вена спалюється зсередини. Якщо використовується провід, за яким енергія подається вперед (як сильний струмінь води з шланга), існує небезпека не обмежитися тільки стінками вени, але і пошкодити прилеглі структури. Новітні лазерні двох радіальні світловоди німецької фірми Biolitec енергію подають не вперед, а поширюють її по радіусу осі світловода (як промені навколо сонячного диска на малюнку). Інакше кажучи, лазерний промінь має радіальну дію на внутрішню стінку вени тільки в тому місці, де знаходиться світловод, і не є небезпечним для оточуючих вену тканин.

Ще одна перевага двох радіальних світловодів і лазера Biolitec – одноразове використання волокон!

preimyshestva-biolitek-1

За правилами перед операцією в лазерний апарат можна вставити тільки новий світловод, який жодного разу до того не використовувався. Це дуже важливо. Світловод повинен бути одноразовим, оскільки він вводиться в вену, в кров. Це так само не підлягає сумніву, як і те, що шприци повинні бути одноразовими. В новітні лазерні світловоди вмонтований чіп. Другий раз апарат його не прийме, тому що по чіпу пізнає чи був у вжитку світловод раніше. Однак випускаються і лазерні волокна інших виробників, що не забезпечуються розпізнавальним чіпом і тому їх теоретично можна використовувати не один раз. Такі волокна, як і зазвичай не одноразові шприци, створюють можливість зараження інфекційними захворюваннями. Тому щоб уберегти себе від неприємних наслідків, краще заздалегідь поцікавитися у лікаря якими волокнами буде проводитися операція.

Варикозне розширення вен – це не тільки естетична проблема, ця хвороба нерідко призводить до тяжких наслідків, тому її необхідно лікувати вже при перших ознаках. А використання новітніх технологій німецької компанії Biolitec дозволяє швидко і без болю повернути ногам здоров’я та ідеальний вигляд!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK