Компанія ТОВ «Медичний Альянс ЛЛС» є офіційним представником на території України концерну Biolitec AG (Німеччина), однієї з провідних світових компаній, що займається розробкою новітніх лазерних технологій і волоконно-оптичних матеріалів для лікування патологій в області флебології, проктології, урології, гінекології, ЛОР-хірургіі, торакальної та спінальної хірургії.

Один з ключових напрямків роботи компанії –  впровадження в Україні лікування венозного рефлюксу за допомогою лазерних систем Ceralas E®1470нм з потужністю 15 Ватт. Даний метод лікування зарекомендував себе в ряді європейських клінік і по праву займає лідируючі позиції серед малоінвазивних методів лікування варикозного розширення вен. Доктор Улдіс Мауріньш, засновник методу і практикуючий хірург-флеболог (www.venusentrs.lv) у співпраці з фахівцями концерну Biolitec AG® постійно працює над вдосконаленням методики. Одна з останніх розробок, яка не має аналогів в світі – двох радіальне волокно ELVeS Radial 2RingTM істотно збільшує надійність облітерації вен.

Дуже важливим кроком у розвитку лазерної технології було введення двох радіальних лазерних волокон. Поєднання атравматичного двох радіального волокна і довжини хвилі в 1470 нм дозволило створити оптимальний лазерний випромінювач для внутрішньої теплової абляції, що на даний момент є найсучаснішою малоінвазивною технологією ендолюмінального лазерного лікування венозної хвороби.

Запатентована технологія двох радіального випромінювання енергії (на 360 °) забезпечує однорідне фототермічне руйнування стінки вени. ELVeS Radial 2ring ™ розділяє потужність в два етапи, що призводить до ефективного та негайного закриття вени. Для лікування поверхневого венозного рефлюксу на перфорантних венах і невеликих підшкірних венах розроблено слім волокно – ELVeS Radial slim ™.

Придбати двох радіальні та слім світловоди, лазерну установку та інші товари, що вас цікавлять, а також отримати кваліфіковану консультацію ви можете, звернувшись в нашу компанію, за телефоном: (044) 520-24-01 або написати нам на електронну адресу: info@medical-alliance.com.ua

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK