Доктор Улдіс Мауріньш
(Рига, Латвія)

«Процедура з допомогою ELVeS®Painless мінімізує будь-який післяопераційний запальний біль і синці, коефіцієнт поглинання в воді вище в 40 і більше разів в порівнянні з лазерами довжиною хвилі в 810nm-980nm, спрямованих на гемоглобін. Проліковані вени за допомогою ELVeS®Painless показують зменшення в діаметрі на 30-40% за один день після процедури, а також високі показники оклюзії в 1-й, 10-й, 30-й дні, в 6 і 12 місяців спостереження»

Доктор Феррейра
(Бразилія)

«Ми використовуємо ELVeS Radial ™, процедуру виконуємо без тумесцентної анестезії, вважаємо за краще використовувати сенсорну блокаду стегнового нерва, що дає більш точну в мікросекундах картину візуалізації закриття вен в реальному часі. Це сприяє поліпшенню результатів, оскільки ми можемо реагувати відповідно до індивідуальної анатомії. Пацієнти повідомляють про відсутність або невеликий дискомфорт, зменшення болю і побічних ефектів після процедури »

Доктор Т Кінг
(Іллінойс, США)

«Процедура ЕВЛК з використанням діодного радіального волокна з довжиною хвилі в 1470 нм, є безпечною і ефективною при лікуванні венозного рефлюксу, дає позитивний результат відразу після операції».

Доктор Джон Мауріелло
(США)

«Без сумніву, ЕВЛК очолює термічні методи лікування венозного рефлюксу. Чи можливо покращити результат лікування? У медицині не можна стверджувати про 100% ефективність, але на сьогоднішній день лазерна абляція вен знаходиться на високому рівні розвитку і дає позитивні результати»

Залиште свій відгук

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK