Даний метод не вимагає тривалої реабілітації пацієнтів і перебування в лікарні:

Операція на одній нозі займає 15-30 хвилин, а на двох 40 – 55 хвилин. Після операції рекомендується 1 – 2 годинна прогулянка!

Метод лазерної хірургії Biolitec – це метод без розрізів і шрамів:

У людини не залишається практично ніяких шрамів, тому немає післяопераційних болей і не з’являється ніяких косметичних дефектів. Під час лазерного лікування варикозу набагато менше шансів пошкодити нерви і лімфопротоки.

Процедура лікування проходить безпечно і безболісно:

kak-prohodit-operaciya-2

Суть методу полягає в тому, що в вену вводиться спеціальна голка. Потім через отвір в цій голці в вену пропускається одноразовий лазерний світловод (після обробки вени цей світловод викидається). Далі, під контролем УЗД, лазерний світловод просувається до проблемної ділянки. Потім навколо вени вводиться анестетик, а в світловод подається енергія, і лазерний промінь, як би «заварює» хвору вену. Вона перетворюється в джгутик, який з часом розсмоктується в нозі, як колоїдний шов. Кров же після операції починає циркулювати по іншим здоровим венам. Унаслідок малого травматизму лазерного лікування ймовірність рецидивів зведена до мінімуму. Відразу після операції пацієнт може повертатися до звичного життя.
kak-prohodit-operaciya-1

Лазер Biolitec ELVeS Painless 1470 нм забезпечує знижений травматизм порівняно з лазерами попереднього покоління. Це найсучасніша технологія лікування вен у світі.

Сьогодні, після операції з видалення варикозних вен, багато пацієнтів не випивають жодної знеболюючої таблетки!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK